مقایسه اجاق گاز شیشه ای با اجاق گاز استیل

مبحث مقایسه اجاق گاز شیشه ای با اجاق گاز استیل موضوعی است که اگر شما هم از تقاضا کننده های خرید آن هستید، به طور قطع در رابطه با آن کنجکاو بوده و می خواهید اطلاعات خود را تکمیل کنید تا بتوانید در نهایت انتخاب مناسبی داشته باشید.

اجاق گاز

در حقیقت طی فرایند خرید اجاق گاز بررسی جنس را می توان به عنوان مهم ترین پارامتر معرفی کرد، فلذا بیش از ۵۰ درصد از کیفیت یک اجاق گاز درجه یک به جنس آن بستگی دارد. به عبارتی دیگر لازم است بدانید نمونه ای که از بهترین قابلیت ها برخوردار است اما جنس مناسبی ندارد، عملاً به درد نخور بوده و کارای مطلوبی نخواهد داشت. البته که در داشتن اجاق گاز دقت کافی را باید داشته باشید چرا که بعدا در خرید هود آشپزخانه دچار مشکل نشوید .

پیرو این موضوع گفتنی است در حال حاضر اجاق گاز ها در جنس های استیل و شیشه ای ساخته می شوند، از این رو عمده ترین دغدغه ی متقاضیان انتخاب یکی از آن ها است، انتخابی که منجر به تهیه با دوام ترین و بهترین اجاق گاز رومیزی ممکن شود.

مقایسه اجاق گاز شیشه ای با اجاق گاز استیل می تواند کمک بسیار مطلوبی برای تصمیم گیری متقاضیانی باشد که هنوز نمی دانند چه مدلی بهتر و پر مزیت تر از دیگری است. با توجه به تاثیر بالای این مبحث در تصمیم گیری متقاضیان، در ادامه به طور مجزا ویژگی های هر یک از این اجاق گاز ها بررسی کرده و اطلاعات مفیدی آورده ایم. همچنین گفتنی است همراهی ما در این متن نه تنها کمک بسیار خوبی در راستای بهترین تصمیم گیری برای تقاضا کننده های اجاق گاز است، بلکه منجر به آشنایی آن ها با یکی از بهترین مراجع فروش خواهد شد، مرجع فروشی که خرید اجاق گاز رومیزی از آن کاملاً تضمینی و مطمئن می باشد.

بررسی ویژگی ها و خصوصیات اجاق استیل

اجاق گاز

استفاده از اجاق گاز های استیل در میان خانواده های ایرانی رواج به مراتب بالا تری دارد، به نوعی که آن ها از آمار عرضه و تقاضای بیشتری برخوردار هستند. در تولید این اجاق گاز ها همواره از استیلی استفاده می شود که کاملاً ضد زنگ بوده و در برابر عوامل تخریب کننده مقاومت بالایی دارند.

لازم است بدانید عمده ترین ویژگی این اجاق گاز ها بالا بودن دوام شان است. اجاق گاز استیل به نحوی است که می تواند سالیان سال بدن آسیب و تغییر، در حد کارایی اولیه ی خود کاربرد داشته و مورد استفاده قرار گیرد.

یکی دیگر از ویژگی های بارز اجاق گاز های استیل جذب نکردن آلایندگی ها، چربی ها و انواع و اقسام لکه ها است. در واقع استیل متریالی است که به سختی لکه می گیرد و آلایندگی های ناشی از پخت و پز را جذب خود نمی کند؛ اما در صورتی که لکه دار و کثیف شود نیز مستلزم پاک کننده های پر قدرتی می باشد. به عبارتی دیگر گفتنی است گاز استیل همان طور که دیر کثیف می شود، دیر هم تمیز شده و لکه های سطح آن نابود می گردد.

از آن جا که اجاق گاز های استیل دیر به دیر کثیف می شوند برای خانه هایی که جمعیت بالایی دارند بسیار مناسب است، لذا این نمونه ها نیازی به تمیز کردن روزانه ندارند.

بررسی ویژگی ها و خصوصیات اجاق گاز شیشه ای

اجاق گاز

اجاق گاز شیشه ای نسبت به استیل نو ظهور تر بوده و دارای قدمت کمتری است. از بارز ترین ویژگی این اجاق گاز جلوه ی بسیار زیبای آن است. البته جلوه ی اجاق گاز های شیشه ای زمانی به خوبی نمایان می شود که با دیگر اجزای آشپزخانه هماهنگ بوده و دارای نمای زیبایی باشند.

یکی از باور های غلطی که در مورد این گاز ها وجود دارد این است که چون از جنس شیشه هستند پس هر لحظه ممکن است بشکنند و از مقاومت بالایی برخوردار نیستند. اما لازم به ذکر است بر خلاف این باور نه تنها شیشه های مورد استفاده نشکن می باشند بلکه از مقاومت بالایی در برابر ضربات برخوردارند و نباید به هیچ وجه نگران این موضوع بود.

اجاق گاز های شیشه ای به گونه ای هستند که اگر لکه دار شوند به راحتی و حتی تنها با یک دستمال نم دار قابل تمیز شدن می باشند و نیازی به اقدام پیچیده ای ندارد. پس از دیگر ویژگی ها و خصوصیات اجاق گاز شیشه ای می توان به تمیز شدن سریع آن اشاره کرد.

در نتیجه اجاق گاز استیل بهتر است یا شیشه ای؟

با توجه به توضیحاتی که در تیتر های قبلی آورده ایم می بینید که نمی توان گفت اجاق گاز شیشه ای بهتر است یا استیل، فلذا هیچ یک نسبت به دیگری بهتر نیست و هر کدام به نوبه ی خود دارای ویژگی های منحصر به فرد و مجزایی است.

در واقع برای انتخاب از میان این دو مدل اولویت های مختلفی از نظر خریدار تاثیر دارد، زیرا قطعا هر تقاضا کننده ای به پارامتر های مجزایی در خرید توجه می کند. برخی از این پارامتر ها و اولویت ها عبارت هستند از:

  • جلوه ی اجاق گاز ها
  • قیمت
  • قابلیت ها
  • فرایند تمیز کردن
  • دوام
  • و ...

ویژگی اجاق گاز های استیل و شیشه ای نشان دهنده ی مطلوبیت هر دو است و نمی توان نتیجه ای قطعی در زمینه ی مقایسه ی آن ها ارائه داد، از این رو لازم به گفتن است نمونه ای که توسط تولید کننده هایی بی کیفیت ساخته شده و از طریق پخش کننده های نا معتبر به فروش می رسند چه استیل باشد و چه شیشه ای، قطعاً کارایی مورد انتظاری نخواهد داشت. پس در نتیجه فرقی نمی کند اولویت های خرید شما به اجاق گاز شیشه ای نزدیک تر است یا استیل، لذا مهم ترین مسئله در راستای خرید آن ها انتخاب نمونه ای با کیفیت در بهترین برند ها و از معتبر ترین پخش کننده ها است.

حال اگر در یافتن برند های معتبر اصرار دارید تا نمونه ی با کیفیتی تهیه کنید، خواندن تیتر بعدی را به هیچ وجه از دست ندهید چرا که در مورد شرکت تورینو یکی از بهترین پخش کننده ها در این حوزه صحبت کرده ایم.

معرفی یکی از بهترین مراجع فروش اینترنتی اجاق گاز

اجاق گاز

همان طور که گفتیم می توانید با توجه به اولویت هایی که دارید یکی از نمونه اجاق گاز های شیشه ای و استیل را انتخاب و خریداری کنید اما اگر نمونه ی با کیفیتی انتخاب نکنید نمی توانید اولویت های مد نظر خود را در اجاق گاز مربوطه بیابید و قطعاً به هدف خود نخواهید رسید، بر این اساس انتخاب برند اهمیت بالایی دارد. اما سوال این است که یک برند معتبر و با کیفیت را چگونه می توان تشخیص داد و تهیه کرد؟

در این جا لازم است بگوییم خرید از یک پخش کننده ی معتبر تاثیر بسزایی دارد، فلذا پخش کننده هایی که توانسته اند به اعتبار بالایی برسند قطعاً به علت فروش برند های با کیفیت و در نتیجه جلب رضایت خریداران می باشد. شرکت تورینو نیز نمونه ی بارزی از این پخش کننده ها است به طوری که فقط کافیست یک بار خرید از این مرجع معتبر را امتحان کنید تا شما هم یکی از مشتری های دائمی شوید.

گفتنی است با مراجعه به درگاه های فروش اینترنتی شرکت تورینو علاوه بر این که می توانید با کیفیت ترین برند ها را تهیه کنید، از مزیت های جذابی چون موارد زیر نیز بهره مند خواهید شد:

  • فروش اینترنتی اجاق گاز در شرکت تورینو به گونه ای است که متقاضیان مستقر در هر نقطه ای از کشور قادر به ثبت سفارش و خرید آنلاین هستند.
  • تحویل کالا با استفاده از بهترین تجهیزات حمل و نقل و در اسرع وقت انجام می گیرد.
  • قیمت تمام شده ی خرید اجاق گاز از این شرکت کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه است.
  • و ده ها مورد دیگر.