منبع اطلاعاتی مفید
مقالات ، ادبیات ، عکس ، آموزشهای زناشویی ، موارد جنسی و............
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 مهر 1390 توسط . کردستانی | نظرات ()
رمز موفقیت شخصی صادق بودن با خویش و خواستن بیشتر است.برای به دست آوردن موفقیت شخصی، شاد بودن كافی نیست. وقتی واقعاً بیشتر می خواهید، آن را به دست می آورید. افرادی كه افزون طلب نیستند به خود اجازه بیشتر خواستن نمی دهند. در بعضی موارد آنها ممكن است از فكر داشتن بیشتر خوششان بیاید، ولی آنها به خود زحمت نمی دهند و مشتاق نیستند. برای داشتن موفقیت بیرونی، باید به قدری اشتیاق داشته باشیم كه وقتی آن را به دست نمی آوریم، آزرده شویم. در عین حال باید بیاموزیم چگونه آزردگی مان را رها كرده، خود را شفا دهیم به طوری كه شادی درونی را نیز تجربه كنیم. در حالی كه با امواج اجتناب ناپذیر درماندگی، ناامیدی، نگرانی و سایر احساسات منفی روبه رو هستیم كه با آرزوی موفقیت بیرونی می آید، همواره باید قادر باشیم لذت، عشق، اعتماد و صلح درونی را به دست آوریم. این بینش روشن می سازد 

كه چرا افراد بسیاری كه به درجات بزرگی از موفقیت شخصی رسیده اند شروع های معمولی داشته اند.
بسیاری از آنها در زمان كودكی، فقیر، محروم یا حتی یتیم بوده اند.آنها راه سخت شاد بودن را كمتر آموختند ولی به خواستن بیشتر ادامه دادند. داستان های بی شماری نقل می شود از افرادی كه چگونه موفق شده اند یا اینكه چگونه به خواسته هایشان رسیده اند و سرانجام بعضی ها سقوط كرده و خیلی سست شده اند و در زندگی و شغل آنها ركود حاصل شده است. پس از رسیدن به موفقیت بیرونی، «زندگی خوب» آنها از تولید خلاقیت یا جذب موفقیت بازمی مانند چون این افراد تماس با آرزوهایشان را دیگر از دست می دهند. آنها یا به آرامی سقوط می كنند یا متوقف می شوند ولی همه افسرده باقی نمی مانند. بعد از سقوط كامل و از دست دادن همه چیز، اغلب افراد به عقب برمی گردند آنها با علاقه مندی نسبت به خواسته هایشان دوبار به پا می خیزند. شكست هایشان را رها می سازند، یاد می گیرند كه چگونه با كم شاد باشند و یكبار دیگر برای رسیدن به خواسته هایشان شرایط مناسب فراهم می آورند.
بااحساس درد از دست دادن همه چیز، آنها آرزوهایشان را برای جذب و ایجاد موفقیت بیرونی تقویت می كنند. همچنان كه همه چیزشان را از دست می دهند.


درباره وبلاگ
سلام دوست عزیز به وبلاگ خودتون خوش امدید . تو این وبلاگ هر چی بخواهید پیدا میشه . فقط خوب بگردید.
Iranbloglist.comوبلاگ برتر را انتخاب کنید.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
دوست عزیز نظرت راجب وبلاگ چیه
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه

 

گالری عکس
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic