منبع اطلاعاتی مفید
مقالات ، ادبیات ، عکس ، آموزشهای زناشویی ، موارد جنسی و............
مقدمه ای فوق ضروری : خطر را جدی بگیریم آموزش جنسی بی حیایی نیست : دكتر فیاض عضو هیات علمی دانشكده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و استاد دانشگاه ارتباطات دانشگاه امام صادق (ع) است .دكتر فیاض میگوید :از نظر بهداشت جنسی جامعه ما در شرایط بحرانی است و باید خیلی سریع آموزش در این زمینه را شروع كرد.رابطه آمیزشی به عنوان یكی از اركان مهم یك خانواده موفق از درجه اهمیت بسیاری بالایی برخورداراست . رابطه جنسی موفق سبب ایجاد آرامش روحی و شادابی و نشاط جسمی شده و میتواند راندمان و بازده عملكرد یك انسان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد . همچنین یك رابطه جنسی سالم و موفق میتواند سبب پایداری بنیاد خانواده گردیده و آمار طلاق را به شدت كاهش دهد ... منبع : نت ...به اعتقاد بنده در حال حاضر ، مسئله آموزش جنسی با مراعات اصول اخلاقی اسلامی و در محدوده ی این یگانه مکتب منجی بشریت همانند مسئله حجاب و عفاف یک مسئله فوق ضروری و استراتژیک برای نظام مقدس هستش...

مشکلات جنسی بخش تاریک زندگی های زناشویی در جامعه ما است. از مشکلات جنسی حرفی زده نمی شود؛ نه مسئولان و نه زنان و نه مردان. در حالی که ۵۰ (هم اکنون پنجاه و یکدرصد) درصد متقاضیان طلاق در کشور  چه بگویند که به علت مشکلات جنسی می خواهند طلاق بگیرند و چه با وجود مشکلات جنسی علت طلاق را چیز دیگری عنوان کنند به دلیل مشکلات ج ن س ی طلاق می گیرند.تا امروز مشکلات جنسی نه در سیاستگزاری ها و برنامه ریزی ها دیده شده است و نه مراکز تخصصی و مورد اعتمادی برای مراجعه مردم وجود داشته.وقتی کارشناسان اعلام می کنند ۱۰ درصد مردان دچار ناتوانی جنسی اند و ۴۰ درصد زنان در زندگی زناشویی از اختلالات جنسی رنج می برند به این معنی است که درد مرموزی در خانواده ها وجود دارد. این درد گاهی آن قدر می ماند تا بالاخره از جای دیگری بیرون می زند و تازه آن موقع هم خودش را به شکل افسردگی و اضطراب و هزارویک درد جسمی و روانی دیگر نشان می دهد.وقتی نیاز ج ن س ی که از غرایز طبیعی انسانی است به درستی و با هدایت منطقی ارضا نشود نتیجه اش یا طلاق یا ارضای آن در خارج از خانواده و یا وجود همسرانی است که از زندگی زناشویی شان لذت نمی برند در حالی که خود آنها تربیت کنندگان کودکان و نوجوانان این جامعه هستند.


دکتر پرویز آزادفلاح عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس در این باره می گوید: «ما شاهدیم که هر ساله براساس گزارشات سازمان ثبت احوال نرخ طلاق بالا می رود و گرایش های جوانان به ازدواج پائین می آید. از طرفی مسائل و مشکلات در خانواده ها حاکی از این است که زندگی ها استحکام جدی ندارند، به نظر می رسد باورها و نگرش ها و به طور کلی فرهنگ نادرستی راجع به رفتار ج ن س ی و ازدواج و مسائل زناشویی وجود دارد و تا فرهنگ مورد پالایش قرار نگیرد و باورهای نادرست حذف نشود شاهد چنین آماری خواهیم بود.در حال حاضر در طرح مسئله ازدواج اصلی ترین مسائل، مسائل مادی مثل خانه، پول و شغل در نظر گرفته می شود، بدون اینکه بخواهیم منکر این مسائل شویم باید بگوییم اینها تنها نکات مطرح برای یک ازدواج موفق نیست. متاسفانه در فرهنگی که در مفهوم ازدواج مالکیت وجود دارد چگونه انتظار داریم یک رفتار جنسی توام با لذت متعالی در این زندگی وجود داشته باشد.

با داشتن نگاه مالکیتی در ازدواج رفتار جنسی در حد بسیار فرومایه ای ایجاد می شود که مشکلات عدیده ای را رقم می زند.»دکتر آزادفلاح درباره نحوه مداخلات می گوید: «بسیاری از مشکلات و رفتارهای ج ن س ی که شاهد آن هستیم با یک مداخله کوچک روانشناسی در دنیا مورد هدف قرار می گیرد و برطرف می شود. منتها مداخلاتی که در اینجا صورت می گیرد بیشتر در جهت رفع مشکلات ارگان یا اندام ج ن س ی فرد است در حالی که ما هرگز نیامدیم ریشه یابی کنیم که چه فرهنگ و باور غلطی در خانواده یا ذهن این دو جوان شکل گرفته که باعث تجلی این مشکلات شده است.»وی درباره آموزش ج ن س ی قبل از ازدواج می گوید: «اگر آموزش ج ن س ی به شکل درست و از سوی افراد متخصص صورت گیرد بسیار ضروری است اما من نگران آموزش ندیدن جوان ها نیستم از این نگرانم که بسیاری از کسانی که آموزش ج ن س ی می دهند تعبیر درستی از رفتار ج ن س ی ندارند.پنهان کردن این قضیه نشان از نگاه حیوانی و زیستی ما به این موضوع دارد ( حال آنکه ارتباط جنسی مشروع ، فریضه ای الهی و ملکوتی و قدسی ست) و به ندرت شاهد آن بودیم که نگاه زیبایی شناختی و نگاه متعالی از عشق و روابط ج ن س ی در آموزه های ما دخیل باشد.

************************************************پیامبر اعظم(ص):هر مومنی که با همسرش آمیزش جنسی نماید، هفتاد هزار فرشته بال هایشان را برای آنها می گسترانند و رحمت خدا بر آنان نازل می گردد ( مستدرک الوسائل ج 14 ص 154 ) امام صادق(ع):هیچ مباح و حلالی نزد خداوند ، دوست داشتنی تر از آمیزش جنسی با هم نیست . پس زمانی که مومن با همسرش نزدیکی و غسل جنابت می کند ، شیطان به گریه می افتد و می گوید : ای وای ! این بنده از پروردگارش اطاعت نموده و گناهانش بخشیده شده است . ( وسائل الشیعه ج2 ص 179 )************************************************

ما دوره های آموزشی برای زوج های جوان در کلینیک برگزار کردیم با این هدف که نگاه دیگر را با تصحیح باورهای غلط به آنها یاد بدهیم که نتایج مثبتی دیدیم و زوج ها احساس توانمندی می کنند. آموزش رفتار ج ن س ی درست دشواری ندارد و با هیچ یک از چارچوب های ما مغایر نیست.وی معتقد است: اگر نتوانیم ارتباط ج ن س ی را در خانواده فراهم کنیم باید منتظر بی بند و باری ج ن س ی و انحرافات ج ن س ی باشیم. اگر چارچوب های فرهنگی اصلاح نشود گرایش به تشکیل خانواده کاهش می یابد. تردید ندارم بخشی از علت بالا رفتن سن ازدواج دگرگونی در شرایط اجتماعی است اما بخشی از آن به علت باور های نادرست و قضایای فرهنگی است در حالی که متاسفانه آموزش های روان شناختی که از رسانه های مختلف در جراید و صداوسیما پخش می شود بعضاً اثر سوء دارند چون تخصص لازم را ندارند نسخه هایی برای مردم تجویز می کنند که آنها را دچار مشکلات عدیده ای می کند، در حالی که محدودیت ایجاد شده برای طرح صحیح آموزش های ج ن س ی خود عاملی برای انتقال نادرست آن است.

در حال حاضر تنها مرکز سلامت خانواده در دانشگاه شاهد قرار دارد. طبق تحقیقی که توسط دکتر منصور قوام متخصص روانپزشکی و درمان اختلال ج ن س ی در ۹ ماهه آخر سال ۸۳ از مراجعان به کلینیک سلامت صورت داده است به این نتایج دست یافته است که سن شیوع اختلالات در ۵/۲۲ درصد افراد مراجعه کننده بین ۲۹-۲۵ سال است. از نظر ج ن س ی ت ۷۰ درصد مراجعان مرد و ۳۱ درصد را زنان تشکیل می دهند. از نظر تاهل ۹۲ درصد مراجعان متاهل و ۵/۸ درصد مجرد بوده اند.شایع ترین مشکلات ج ن س ی در مردان ۳۱ درصد اختلال نعوذ و ۳/۱۱ درصد انزال سریع و در زنان ۶/۱۲ درصد اختلال ارضا نشدن ج ن س ی و ۵/۸ درصد درد ج ن س ی بوده است. ۵۵ درصد بین خود و همسرانشان تنش و اختلافات داشتند. ۹/۴۰ درصد از مراجعان بیماری های جسمی و یا روانی همزمان با اختلال ج ن س ی داشته اند که شایع ترین آن افسردگی با ۱۵ درصد بوده است. ۳۰ درصد مراجعان از رفتار درمانی و ۶/۲۲ درصد به دلیل داشتن انتظارات درمانی سریع از دارو برای درمان اختلال ج ن س ی خود استفاده کردند. ۶۸ درصد مراجعان یک بار مراجعه کردند اما ۳۲ درصد به دفعات مراجعه کرده اند که نتایج رضایت آمیز از درمان ج ن س ی خود گرفته بودند.

 

پیشگیری به جای درمان : دکتر رسول روشن استاد دانشگاه شاهد با اشاره به این نکته که نیاز ج ن س ی مثل دیگر نیازهای انسان اگر به خوبی هدایت نشود منجر به اختلالات می شود ، می گوید: «اختلالات ج ن س ی انواعی دارند که برخی از آن نپذیرفتن هویت ج ن س ی، اختلال در کارکرد های ج ن س ی در زمینه میل ج ن س ی، ارضای میل ج ن س ی (ارگاسم) و زود انزالی و درد ج ن س ی در زنان هستند.» وی با تاکید بر پیشگیری به جای درمان می گوید: «بهتر است به جای اینکه به درمان اختلال ج ن س ی بپردازیم پیشگیری کنیم که لازمه آن آموزش ج ن س ی است.برای تربیت ج ن س ی از زمان کودکی و زمان شیرخواری دستورات دینی فراوانی داریم.در ازدواج در جامعه ما ضعفی است ما دست دو جوان را در دست هم می گذاریم بدون اینکه به آنها آموزش داده باشیم. جامعه ما جامعه بازی نیست و محدودیت هایی دارد که در بعضی جاها افراط آمیز است.باید به جوان بیاموزیم که ارتباط بیش از آنکه جنبه جسمی داشته باشد جنبه روانی و عاطفی دارد. باید به جوانان ویژگی های زنان و مردان آموزش داده شود.

گاهی بحث آگاهی را که مطرح می کنیم بعضی تصورشان این است که می خواهیم اشاعه فساد کنیم اما منظور از آگاهی دادن، اطلاعات در زمینه رفتار و اخلاق ج ن سی، ویژگی های عاطفی و روانشناختی زن به مرد و بالعکس و اینکه چگونه می توان تضادها را به وحدت و یک انسجام عاطفی تبدیل کرده است.»دکتر روشن معتقد است بسیاری باورهای ما پیش از اینکه دینی و علمی باشد عرفی و مطابق با باورهای ساخته و پرداخته و به نوعی خرافات است.اینها را باید از هم جدا کنیم.  الان می گوییم که توجه جوانان را به کارهای علمی، اوقات فراغت و ورزش و… جلب کنیم اما راهی که بتواند مسائل ج ن س ی را حل کند ارائه داده نشده است. در حال حاضر بسیاری از خانواده ها برای مشکلات ج ن س ی به مراکز مراجعه نمی کنند و اصلاً از آن حرفی نمی زنند و بنابراین مشکلات ج ن س ی پوشیده است و نمی توان از آن آمار دقیقی ارائه داد.از این نقطه نظر رفتار ج ن س ی افراد با متن زیستی که در آن زندگی می کنند بسیار مرتبط است.این نکته در پژوهش دکتر اکرم خمسه در بررسی ارتباط میان رفتار ج ن س ی و طرحواره های نقش ج ن س یتی در دو گروه از دانشجویان متاهل مشخص شده است.

در این پژوهش آمده است رفتار ج ن س ی جنبه مهمی از کیفیت زندگی زناشویی است که ترکیبی از مفاهیم و نگرش ها، احساسات و فعالیت ها است و زنانگی و مردانگی را مجموعه ای از باورهای فرهنگی تعریف می کند.از لحاظ ج ن س ی بین زنان و مردان بیشتر شباهت است تا تفاوت اما از لحاظ ارضای ج ن س ی مردان با ۹۰ درصد بیشتر از زنان رضایت ج ن س ی دارند و زنان به میزان ۶۰ درصد نسبت به مردان آزردگی و رنجش از رابطه ج ن س ی شان بیشتر است.در همین رابطه زنانی که الگوهای کلیشه ای زنانه مثل (عاطفی بودن، ملایم بودن و حساس بودن) را دارند نارضایتمندی آنها از رفتارهای ج ن س ی در خانواده ها بیشتر است برعکس آنها که از الگوهای انعطاف پذیر زنانه و مردانه استفاده می کردند رضایتمندی بیشتری داشتند.دکتر خمسه تاکید می کند باید بر آموزش های قبل از ازدواج و با نگاه ویژه بر رفع بر کلیشه های ج ن س یتی کار کنیم. وی معتقد است یک رابطه ج ن س ی خوب با یک برنامه ریزی، یادگیری و گفت وگو توام است و اینکه رابطه ج ن س ی باید به طور ذاتی با مهارت و خبرگی توام باشد غلط است.گفتن از بایدها به جای نبایدها:واقعیت قضیه: «در حال حاضر در جامعه افراد مختلف دیدگاه های متفاوت دارند همه معتقدند مشکل وجود دارد ولی وقتی می خواهند آن را مطرح کنند فرهنگ ما جلو می آید و باعث می شود به عنوان مسئله زشت از طرح آن عقب نشینی کنند. ما در حالت تضاد درونی هستیم.»مطابق با نتایج یک تحقیق مشاهده شده مرگ و میر افراد دارای نارسایی قلبی که سلامت ج ن س ی آنها برقرار است ۵ برابر کمتر از افراد دارای نارسایی قلبی است که سلامت ج ن  س ی ندارند.در اکثر کشورهای دنیا آموزش ج ن س ی را در مدارس از مقطع راهنمایی آغاز می کنند در کشور ما در آخرین سال دبیرستان این آموزش داده می شود و پس از اولین کنگره مشکلات ج ن س ی وزارت بهداشت اقدام به برگزاری دوره های آموزش قبل از ازدواج در مراکز بهداشتی و درمانی کرده است.دکتر فرهاد جعفری متخصص پزشکی اجتماعی که بررسی را در مراکز درمانی داشته است می گوید: «کیفیت کلاس های آموزشی در مراکز بهداشتی درمانی بسیار پایین است و آموزش ها بسیار سطحی و ابتدایی است و زوج ها هم تنها برای اینکه آزمایش های قبل از ازدواج را انجام بدهند و زودتر کارشان به انجام برسد دوره ای را می گذرانند و می روند.  منبع : روزنامه شرق با حذفیات

.
.
.
.
.


1_مهمترین اصل برای افزایش لذت جنسی و رسیدن به ارضاء کامل جنسی : رضایت جنسی از ابتدای آمیزش جنسی شروع شده و در انتهای آمیزش جنسی به اوج خود   می رسد، در این هنگام انسان اصطلاحا ارضاء می شود.با وجود اینکه ارضاء جنسی در اوج لذت جنسی صورت می پذیرد اما متاسفانه اکثر افراد در سکس با شریک جنسی خود نمی توانند این اوج را به حد کفایت برسانند به بیان دیگر به طور ناقص ارضاء می شوند.چطور می توان به ارضاء کامل دست یافت ؟ برای بالابردن نقطه ی اوج لذت جنسی و نزدیک کردن آن به نقطه ی ارضاء کامل کارهایی از قبیل رعایت قواعد سکسولوژی، انجام سکس در زمان مناسب ، فضایی آرام و عاری از تنش و استرس و … لازم است اما کافی نیست.هیچ زن و مردی به ارضاء کامل دست نمی یابند مگر آنکه قبل از ایجاد پیوند های جسمانی(سکس) به عمیق تر نمودن پیوندهای عاطفی(عشق) بین یکدیگر تلاش کرده باشند. به عبارت دیگر ، زوجین به ارضاء کامل نمی رسند مگر آنکه قلبا عاشق یکدیگر باشند. منبع : فیلتر شده

.
.
.
.
.


2_ تقلید ارگاسم و ارگاسم واقعی : بعضی شوهران تمایل زیادی دارند که ارگاسم همسرشان در حین نزدیکی را ببینند بنابراین این تمایل میتواند بسیار انگیزه بخش شوهران باشد برای کمک به اورگاسم خانمها و طبیعتا به نفع خانمها اما معمولا در اثر اسرار و فشار بیش از حد شوهر ایجاد مشکل برای خانمها میکند. شوهران باید این نکته را در نظر داشته باشند که خانمها هر شب آمادگی برای کسب اورگاسم را ندارند و این امر کاملا طبیعی است و بسیاری از مواقع بیشتر از اینکه خواهان اورگاسم باشند خواهان یک رابطه جنسی عاشقانه و بدون مسئولیت هستند.در واقع تلاش بیش از حد شوهران در رساندن همسر به اورگاسم بعضی موقع باعث ایجاد مسئولیتی در زن میشود که او را وادار میکند بجای اینکه متمرکز لذت از رابطه جنسی باشند در تلاشی مکانیکی برای رسیدن به اورگاسم به جهت راضی کردن شوهرانشان است. این تلاش اکثر مواقع با نوعی ترس از نرسیدن به اورگاسم همراه است. متاسفانه این تلاش همیشه نتیجه معکوس میدهد چون ذهن زن باید در حین رابطه جنسی آزاد و آرام باشد تا بتواند اورگاسم کامل را تجربه کند.

بنابراین خانمها بعد از مدتی خسته شده و در حالی که اورگاسم نشده اند وانمود میکنند که اورگاسم شده اند تا شوهر دست از سرش بردارد و به عبارتی اورگاسم را تقلید میکنند.
در همین راستا با خبری در سایت بی بی سی برخورد کردیم ، لازم دانستیم که آنرا ترجمه کرده و جهت درک بهتر این موضوع در ادامه مطلب برایتان قرار دهیم : اسکن مغز زنان در حین اورگاسم واقعی و تقلید اورگاسم : پژوهشگران با استفاده از اسکن مغز زنان در حین تقلید اورگاسم دریافتند زنانی که درحال تقلید اورگاسم هستند قسمت خودآگاه مغزشان فعال تر است حال آنکه در اورگاسم واقعی قسمت ناخودآگاه مغز. همچنین اسکنهای دانشگاه گرونینگن نشان داد تفاوت زیادی بین اورگاسم مردان و زنان وجود دارد. در زنان خاموش کردن ترس و اضطراب کلیدی است حال آنکه مردان نیاز دارند بدانند که آنها تحریک فیزیکی خواهند شد.پروفسور گرت هولستگ و همکارانش از 13 زوج 19 تا 49 سال خواستند تا در این آزمایش شرکت کنند. زوجها به نوبت میخوابیدند و خانم سرش داخل اسکنر قرار میگرفت و همسرش او را برای رسیدن به اورگاسم با دست تحریک میکرد. برای کمک به اینکه در مد قرار بگیرند نور اتاق کم شده بود هیچ صدایی از بیرون نمی آمد. زوجها یکی پس از دیگری آزمایش را انجام میدادند.
اسکن مغز زن در حین تقلید اورگاسم

 اسکن مغز زن در حین اورگاسم واقعی 

 

 


پای سرد : یک چیزی که آنها در طی آزمایش فهمیدند که باعث سقوط برانگیختگی زوجها می شد، پای سرد نامیده شد.موقعی که آنها به زوجها جوراب دادند که بپوشند ، تقریبا 80% زوجها توانستند به اورگاسم برسند در مقایسه با 50% قبلی در همین موقعیت.همچنین از زنان خواسته شد که اورگاسم را تقلید کنند.نتایج این اسکنها با نتایج اسکن مغز همین زنان در حین اورگاسم واقعی مقایسه شد. این دو نتیجه بسیار متفاوت بودند. پروفسور هولستگ گفت: "زنان میتوانند اورگاسم را تقلید کنند بسیار خوب". اما در رابطه با اورگاسم واقعی او گفت :"چیزی که ما می بینیم هست دورترین نقطه از قسمت بزرگ ناخودآگاه مغز و بخصوص قسمتهای احساساتی که با ترس درگیر هستند. اگر شما دقت کنید در زنانی که عمدا اورگاسم را تقلید میکنند شما میبینید پوسته مغز (قسمت خودآگاه مغز) فعال است بنابراین اگر شما در ترس باشید سکس سختی خواهید داشت"او گفت دانستن این مطلب برای مردان مفید است، "موقعی که شما میخواهید با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید باید او احساس امنیت کند."در مقایسه نتایج آزمایش فوق نتایج نشان داد برای مردان دانستن اینکه قرار است از لحاظ فیزیکی تحریک شوند بسیار مهم بود زیرا آن قسمت از مغز که وظیفه اش پردازش تحریکات لمسی است در سطح بسیار بالایی در طی آزمایش فعال بود. منبع : فیلتر شده

.
.
.
.
.

3_رابطه جنسی را ناقص نگذارید : هر وقت احساس کردید که شرایط لازم برای یک رابطه جنسی آرام بخش فراهم نیست هرگز مبادرت به عشق ورزی نکنید.عشق بازی باید در زمانی صورت بگیرد که خاتمه آن با نزدیکی کامل همراه باشد و طرفین به اوج لذت جنسی برسند. حتی زمان کوتاهی برای استراحت داشته باشند در نزدیکی کامل، انزال صورت می گیرد، بنابراین از تجمع و انباشته شدن در اعضاء تناسلی مرد که منجر به تحریک جنسی او شده جلوگیری می شود.تخلیه ناقص مایع منی، خطراتی برای مرد در بر دارد : اولین خطر، ایجاد اختلال در پروستات مرد است، همچنین غلبه خون و تراکم آن در مجاری ادرار و ورم بیضه ها از دیگر عوارض آن است.خطر دوم تحریک پذیری روحی روانی طرفین است که در اثر تماس جسمانی بوجود آمده، می توان روی مراکز سلسله عصاب هر دو نفر اثر بگذارد و اگر این عمل دائماً تکرار شود آثار بدتری خواهد داشت که یکی از آنها ناتوانی جنسی است.خطر سوم که آثار آن از دو خطر قبلی کمتر نیست کم طاقت شدن هر دو طرف، زود از جا در رفتن و بالاخره عصبی شدن آنهاست بطوری که اگر کوچکترین غفلتی صورت بگیرد مشکلات زیادی را بدنبال خواهد داشت. منبع : فیلتر شده


.
.
.
.
.
4_یکی دیگر از شگفتیهای رموز تاکید اسلام بر پیشنوازی و معاشقعه مفصل با زن ، قبل نزدیکی : وقتی که زوج ها برای پیش نوازی صرف می کنند، صرفا جنبه عاطفی ندارد. در بدن زنی که برای داشتن رابطه جنسی آماده میشود، تغییراتی صورت می گیرد که دخول را ساده تر می کند. علت این است که بدن زنان طوری طراحی شده که در هنگام دخول حداکثر آمادگی را برای باردار شدن فراهم کند، بنابراین وقتی که خانمی آمادگی لازم را بر اثر پیش نوازی پیدا می کند، رحمش به سمت بالا کشیده می شود و این کار به طول واژن اضافه می کند تا توانایی گنجایش آلت مردانه را داشته باشد.در این حالت دیواره های واژن پر خون شده و مواد لغزنده ای را ترشح می کنند که دخول را آسانتر می کند.

این دیواره ها بر اثر پیش نوازی مناسب از یکدیگر جدا شده و جای دادن آلت مردانه را در واژن ساده تر می کنند. بنابراین می بینیم که پیش نوازی خوشایند و به مقدار کافی تا چه حد می تواند در کیفیت رابطه جنسی تاثیر داشته باشد.منبع : فیلتر شده ...از این رو ست که در طب النبی روایت شده است که پیامبر با همسران خود در وقت جماع بازی ( بازی با اعضای بدن و...) می کرد و آنان را می بوسید و در سنن ابوداوود روایت شده است که پیامبر عایشه را می بوسید و زبانش را هم می مكید و جابر بن عبدالله هم نقل کرده است که رسول الله نزدیكی کردن قبل از بازی کردن با زن را نهی فرمود. ( از کتاب قانون قوه باه) و اینکه رسول الله فرموده اند : سه چیز خشکی و خشونت محسوب می گردد : ... سوم آنکه مردی با زنش نزدیکی کند بدون عشقبازی ( وسائل ،ج 14 ، ص 83)

.
.
.
.
.


5_نقش کلیدی و مهم سفتی آلت مردانه در ارتباط جنسی : امروزه بیش از پیش اهمیت سلامت جنسی در احساس سلامت کلی فرد در جامعه مورد توجه قرار گرفته است. در مطالعه ای که  توسط گروه تحقیقی رابطه جنسی برتر در جهان یا Global Better Sex Survey (GBSS) انجام شده است ارتباط بین رضایت جنسی با ابعاد سه گانه کنش جنسی یعنی میل جنسی برانگیختگی و ارگاسم مورد بررسی قرار گرفته است.این بررسی در سال 2005 میلادی در 27 کشور و با ارائه پرسشنامه های مربوطه از طریق تلفن، خانه به خانه یا مصاحبه های خیابانی صورت گرفته است. سپس اطلاعات خام ابتدایی با در نظر گرفتن شرایط مقطعی اجتماع  به منظور تعمیم درست آن به کل جامعه اصلاح شده است.نتایج بدست آمده را میتوان بصورت ذیل خلاصه کرد: از 12563 نفر مصاحبه شونده :1. 46 درصد از مردان و 48 درصد از زنان سنی کمتر از 40 سال داشته اند.2. 41 درصد بین 59-40 سال داشته اند3. 11 درصد 60 سال یا بیشتر داشته اند.

* تقریبا تمام مردان (91 درصد) و زنان (94 درصد) ازدواج کرده اند، دارای هم خانه اند یا دارای جفت بوده اند. تمام ابعاد رابطه عاطفی جنسی مانند نزدیکی، معاشقه ابتدایی، ارگاسم و جذابیت فردی برای زنان و مردان اهمیت داشته است.*  تقریباً نیمی از مردان (48 درصد) درجاتی از اختلال نعوظ و شل شدن آلت را گزارش کرده اند.*  درصد قابل توجهی از مردان (65 درصد) از سفت نشدن کامل آلت هنگام نزدیکی گلایه داشته اند (63 درصد از زنان نیز از خوب سفت نشدن الت جفت شان هنگام نزدیکی گلایه داشته اند).*  بین میزان رضایت از نعوظ آلت مردانه و رضایت از رابطه جنسی، عشق و رابطه عاطفی و سلامت کلی فرد رابطه معناداری وجود دارد.*  فقط 7 درصد از مردان در حال حاضر از یک داروی بهبود اختلال نعوظ (مانند وایاگرا) استفاده میکنند.* در مقابل 74 درصد از مردان مایل اند درصورت ابتلا به اختلال نعوظ برای افزایش توانایی نعوظ خود از دارو استفاده کنند. 64 درصد از خانم ها از درمان دارویی برای افزایش سفتی آلت حمایت کرده اند.
  
  

به این ترتیب ظاهراً توجه به نعوظ کافی و مناسب آلت هنگام نزدیکی میتواند نقش موثری در رضایت جنسی و بهبود رابطه عاطفی جنسی زنان و مردان و سلامت جنسی و کلی افراد به عهده داشته باشد، در حالی که به دلایل مختلف تعداد قابل توجهی از واجدین شرایط از درمان موثر برای درمان اختلال نعوظ بهره مند نیستند. منبع : آموزش جنسی ... برای سفتی تضمینی ، موثر ، همیشگی و ماندگار آلت تناسلی مصرف چهل روز فرآورده ی گیاهی با نام معجون تقویت جنسی که به سفارش و تحت نظر واحد تحقیقات و تولیدات مجمع پژوهشگران و احیاگران طب اسلامی است پیشنهاد می گردد. این معجون گیاهی در همه عطار خانه ها موجود می باشد. طب اسلامی ارمغان آور لحظات زیبا  برای شما خواهد بود بر عکس داروهایی حاصله از طب غربی از آن جمله ویاگرا که عوراض بسیار خطرناکی برای مصرف کننده ساده لوح دارد.عوارض بسیار خطرناک این داروی غربی را در این آدرس مطالعه فرمایید. لطفا ابتدا تا انتهای صفحه مورد مطالعه قرار بگیره :درباره وبلاگ
سلام دوست عزیز به وبلاگ خودتون خوش امدید . تو این وبلاگ هر چی بخواهید پیدا میشه . فقط خوب بگردید.
Iranbloglist.comوبلاگ برتر را انتخاب کنید.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
دوست عزیز نظرت راجب وبلاگ چیه
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه

 

گالری عکس
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات