منبع اطلاعاتی مفید
مقالات ، ادبیات ، عکس ، آموزشهای زناشویی ، موارد جنسی و............
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 تیر 1390 توسط . کردستانی | نظرات ()

ماه عسل عروس وداماد با جنایت سیاه وعجیب مرد شیطانی تلخ شد

فرجام مـاه عسـل سیـاه
برادر عروس هم نزد آنها بود. با دیدن زن جوان وسوسه به جانم افتاد. وقتی آنها وارد چادر شدند و پاسی از شب گذشته بود، لباس نظامی پوشیدم و به سمت تازه‌داماد رفتم. آنها را صدا زدم. تازه‌داماد و برادر‌زنش با دیدن من وحشت كردند.
ملت ما: ماه عسل یك عروس و داماد با جنایت سیاه مرد شیطانی تلخ شد. این مرد شیطانی با اجرای توطئه شوم، نو‌عروس را تسلیم نیت شوم خود كرده بود بزودی به 2 اتهام جعل عنوان و تجاوز به عنف محاكمه خواهد شد. نیمه‌شب 25 مهر‌ماه سال‌گذشته یك زن جوان با جیغ و فریاد از چادر سفری بیرون آمد و در حالی كه در اطراف پاركی در خانی‌‌آباد می‌دوید از مردم كمك خواست. همزمان با فریادهای این زن، مردی از چادر بیرون آمد و هنگامی كه می‌خواست فرار كند در محاصره چند مرد گرفتار شد.

با حضور ماموران كلانتری 152 خانی‌آباد، مردی كه قصد فرار داشت دستگیر شد و به همراه زن جوان برای افشای حقیقت به كلانتری انتقال یافتند. زن جوان وقتی پیش‌روی تیم تحقیق نشست با گریه به افسر بازجو گفت: چند روز پیش جشن عروسی‌مان بود. 2 روز بعد با همسرم برای ماه عسل از شیراز به تهران آمدیم و

می‌خواستیم به سمت شمال برویم. شب همسرم خیلی خسته بود و در پاركی حوالی خانی‌‌آباد چادر زدیم. آن شب برادرم نیز كه در تهران درس می‌خواند و در خوابگاه زندگی می‌كند به دیدن ما آمد. هر 3 شب را داخل چادر بودیم و شام را در كنار یكدیگر خوردیم.

وی افزود: لحظاتی بعد صدای پسر جوانی را شنیدیم. شوهر و برادرم از چادر بیرون آمدند. آن مرد می‌گفت: رییس كلانتری محل است و از شوهرم مدارك خودرو‌یش را خواست. بعد به بازرسی از خودروی‌مان پرداخت و گفت كه شماره موتور با شماره كارت مطابقت ندارد. شوهرم درحالی كه دستپاچه بود گفت كه خودرو را به تازگی در شیراز خریده و به این موارد دقتی نكرده است. پس از آن پسر جوان از شوهر و برادرم خواست با خودرو یك دوری بزنند تا ببینند مشكلی ندارد.

شوهرم و برادرم كه از ظاهر مرد مامور ترسیده بودند سوار بر خودرو شدند. در همان لحظه پسرجوان ناگهان وارد چادر شد و با تهدید مرا تسلیم نیت شوم خود كرد. من فریاد می‌زدم كه ناگهان نور چراغ خودرو روی چادر افتاد و آن جوان شیطان‌صفت از ترس اینكه شوهر و برادرم رسیده‌‌اند مرا رها كرد. من هم از چادر بیرون آمدم و با فریاد درخواست كمك كردم. همان لحظه شوهر و برادرم رسیدند و با دیدن صحنه فرار وی و ظاهر آشفته من، مانع فرار جوان مامورنما شدند و 2 مرد دیگر با پلیس تماس گرفتند.

این جوان شیطان‌صفت نیز اقرار كرد كه دچار وسوسه‌های شیطانی شده است. پرونده ماه عسل تلخ این زن و شوهر پیش‌روی بازپرس بخشوده از شعبه چهارم دادسرای بعثت قرار گرفت. پسر 22 ساله كه ورزشكار است به بازپرس بخشوده گفت: در پارك نشسته بودم و این زن و شوهر را تحت نظر داشتم و دیدم كه در پارك چادر زدند، شنیدم كه می‌گفتند شب را در آنجا می‌ماند و صبح به سمت شمال حركت می‌كنند.

برادر عروس هم نزد آنها بود. با دیدن زن جوان وسوسه به جانم افتاد. وقتی آنها وارد چادر شدند و پاسی از شب گذشته بود، لباس نظامی پوشیدم و به سمت تازه‌داماد رفتم. آنها را صدا زدم. تازه‌داماد و برادر‌زنش با دیدن من وحشت كردند.

مرد می‌گفت: باور كنید این زن همسر من است و این سفر ماه عسل ما است. من كارت خودرو را از وی گرفتم و به دروغ گفتم كه شماره موتور با شماره كارت مطابقت ندارد.آنها ترسیده بودند. هرچه می‌گفتم انجام می‌دادند. وقتی از آنها خواستم تا با خودرو دوری بزنند هر دو پذیرفتند. در همان لحظه نقشه‌ام را عملی كردم و وارد چادر شدم اما از جیغ و فریادهای زن جوان ترسیدم و نتوانستم توطئه‌ام را اجرا كنم.

پس از اقرار این مرد شیطان‌صفت، وی روانه زندان شد. قسمتی از این پرونده كه رسیدگی به اتهام تجاوز به عنف بود به دادگاه كیفری و قسمت دیگر پرونده كه مربوط به اتهام جعل عنوان مامور پلیس بود با صدور قرار مجرمیت به دادگاه عمومی ارسال شده است و بزودی این متهم در 2 دادگاه و به صورت جداگانه محاكمه خواهد شد.
درباره وبلاگ
سلام دوست عزیز به وبلاگ خودتون خوش امدید . تو این وبلاگ هر چی بخواهید پیدا میشه . فقط خوب بگردید.
Iranbloglist.comوبلاگ برتر را انتخاب کنید.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
دوست عزیز نظرت راجب وبلاگ چیه
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه

 

گالری عکس
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic