منبع اطلاعاتی مفید
مقالات ، ادبیات ، عکس ، آموزشهای زناشویی ، موارد جنسی و............

سلطه‌گری‌ جوان خوشتیپ هوسران،با تهیه فیلم‌های سیاه ازدختر فریب خورده

2سال از جواد خبر نداشتم تا اینكه بخاطر مشكلات خانوادگی از شوهرم جدا شدم. وقتی جواد از این ماجرا باخبر شد با من تماس گرفت و گفت وی نیز می‌خواهد از همسرش جدا شود و در حال انجام كارهای دادگاه است. روزهای نخست به تلفن‌ها و پیامك‌هایش پاسخ نمی‌دادم، ولی جواد با به یادآوردن خاطرات روزهای دوران نوجوانی‌مان دوباره اعتمادم را جلب كرد.
تابناک اجتماعی: مرد هوسران با تصویربرداری از اقدامات سیاه خود دختران فریب خورده را تحت سلطه خود قرار می‌داد.

به نوشته ملت ما، این مرد با ادعای اینكه همسرش را طلاق داده است نزد بستگان دختران جوان به خواستگاری می‌رفت. 30 فروردین ماه سال جاری دختر جوانی به دادسرای شهرری رفت و پرده از اقدامات سیاه خواستگار فریبكار برداشت. این دختر به دادیار شعبه 6 شهرری گفت: 3 سال پیش با «جواد» آشنا شدم، این دوستی ادامه داشت تا اینكه از یكدیگر جدا شدیم و من با مرد دیگری ازدواج كردم و این دوستی كودكانه به پایان رسید.

2


سال از جواد خبر نداشتم تا اینكه بخاطر مشكلات خانوادگی از شوهرم جدا شدم. وقتی جواد از این ماجرا باخبر شد با من تماس گرفت و گفت وی نیز می‌خواهد از همسرش جدا شود و در حال انجام كارهای دادگاه است. روزهای نخست به تلفن‌ها و پیامك‌هایش پاسخ نمی‌دادم، ولی جواد با به یادآوردن خاطرات روزهای دوران نوجوانی‌مان دوباره اعتمادم را جلب كرد.

او را دوست داشتم و در سرم از وی یك بت ساخته بودم. جواد در جمع دوستان و آشنایان مرا به عنوان همسرش معرفی می‌كرد و چندین‌بار برای خواستگاری نزد خانواده و بستگانم رفت. تصور می‌كردم وی مرد رویاهایم است. یك روز به بهانه گردش مرا به خانه‌اش برد و با تهدید دست و پایم را بست و از شكنجه‌های سیاه عكس و فیلم تهیه كرد. خیلی گریه كردم، به پایش افتادم و التماسش كردم‌ ولی گوشش به این حرف‌ها بدهكار نبود. هر روز تهدیدم می‌كرد اگر تسلیم خواسته‌های وی نشوم فیلم‌ها و عكس‌ها را منتشر خواهد كرد.

جواد پسر شروری بود و با دختران زیادی ارتباط داشت ولی هرگز تصور نمی‌كردم همه اینها نقشه باشد تا مرا اسیر و مطیع خود كند. نمی‌خواستم در این شرایط باشم به همین خاطر تصمیم گرفتم شكایت كنم. با ادعاهای این دختر در حالی كه تحقیقات برای افشای زوایای پنهان پرونده ادامه داشت، چند شكایت مشابه پیش روی رییس شعبه 6 دادیاری دادسرای شهرری قرار گرفت. تحقیقات نشان می‌داد پسر شرور با وجود داشتن همسر و بچه‌ یك ساله، دختران را فریب می‌داده و به بهانه ازدواج آنان را با تهدید تحت نیت شیطانی خود قرار می‌داده و از این صحنه‌های سیاه فیلمبرداری می‌كرده است.

با این سرنخ وقتی پسر جوان پیش روی دادیار پرونده قرار گرفت، گفت: من هیچ‌وقت با این دختران ارتباط نداشتم، آنها در زندگی من رخنه كرده بودند و می‌خواستند من و همسرم را از یكدیگر جدا كنند، ادعاهای آنان واهی است چون جوان خوش‌تیپی بودم دوست داشتند با من دوست باشند، هرگز آنان را به خانه‌ام نبردم و فیلمی تهیه نكردم، تنها چند‌بار كه با یكدیگر به فرحزاد رفته بودیم خودشان عكس و فیلم گرفتند. جواد در ادامه افزود: من در یك كارگاه ریخته‌گری كار می‌كنم، از وقتی كه این دختران در زندگی من پا گذاشتند، ارتباطم با همسرم كمرنگ شد تا جایی كه وی خانه را ترك كرد و به شهرستان رفت. من هیچ‌وقت آنان را تهدید نكردم، سال گذشته نیز بخاطر ادعاهای این دختران زندگی‌ام به هم ‌ریخت و به زندان افتادم. با ادعاهای این پسر جوان، دادیار درپرونده متهم را برای فاش شدن دیگر جزییات پرونده راهی زندان كرد.
درباره وبلاگ
سلام دوست عزیز به وبلاگ خودتون خوش امدید . تو این وبلاگ هر چی بخواهید پیدا میشه . فقط خوب بگردید.
Iranbloglist.comوبلاگ برتر را انتخاب کنید.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
دوست عزیز نظرت راجب وبلاگ چیه
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه

 

گالری عکس
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات