منبع اطلاعاتی مفید
مقالات ، ادبیات ، عکس ، آموزشهای زناشویی ، موارد جنسی و............
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 تیر 1390 توسط . کردستانی | نظرات ()

3 نسل به نقل از ایسنا: علی دایی پس از پیروزی شاگردانش مقابل استیل آذین گفت: بازی استیل آذین را آنالیز كردیم و شایسته‌ی سه امتیاز بودیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی 2 بر صفر شاگردانش در دیدار مقابل استیل آذین در آخرین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: استیل آذین بهترین بازی‌اش را برابر ما انجام داد ولی به شایستگی آن‌ها را بردیم.

علی دایی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های فوتبال استیل آین برابر پرسپولیس همچنین گفت:

تیم ما در نیمه نخست عملكرد خوبی نداشت و فكر می‌كردم، تیم دیگری در زمین است. اما در نیمه دوم با تغییر 

سیستمی كه ایجاد كردیم، خوب شدیم و بازی‌ای انجام دادیم كه شایسته هواداران پرسپولیس بود. باید آن قدر تمرین كنیم كه چنین بازی‌ای را در طول 90 دقیقه انجام دهیم؛ مانند بازی با ذوب آهن. خدا را شكر كه سه امتیاز مسابقه را كسب كردیم من این برد را به هواداران پرسپولیس تبریك می‌گویم.

دایی با اشاره به لزوم گل‌ نخوردن تیمش گفت: تیم ما در چندین مسابقه گل‌های بدی می‌خورد. وقتی تیم گلی را دریافت می‌كند، همه تیم گل را خورده‌اند. در تمرین‌ها آنقدر كار كردیم تا این مشكل برطرف شود. خوشبختانه در دو بازی اخیر مقابل دو تیمی كه مهاجمان خوبی دارند و در بازی‌های گذشته گل‌های زیادی به ثمر رسانده‌اند، پرسپولیس گلی دریافت نكرد.

دایی در ارزیابی‌اش از تیم استیل آذین گفت: استیل آذین تیم بزرگی است آن‌ها چند بازیكن مصدوم را برای این مسابقه در اختیار نداشتند اما فكر می‌كنم 90 درصد تیم را به بازی با ما رساندند. به هر حال كسانی در تركیب این تیم برابر ما بازی كردند كه شاید پیش از امروز كسی فكر نمی‌كرد بتوانند در این بازی حاضر شوند. این بهترین بازی استیل آذین نسبت به مسابقه‌های گذشته‌اش بود. اما می‌دانستیم آن‌ها در نیمه دوم به لحاظ بدنی كم می‌آورند. چهار بازی گذشته این تیم را آنالیز كرده بودیم. این تیم در نیمه نخست فشار زیادی روی دروازه ما آورد. اما فوتبال 90 دقیقه است و خوشحالم كه تیم من توانست تا آخرین لحظه قدرتمندانه این بازی سخت را ببرد. ما تلاش می‌كنیم در آینده به صدر جدول لیگ برسیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینكه آیا ضعف‌هایی را هم در تیم‌تان دیدید، گفت: هیچ كسی نمی‌تواند بگوید تیم ما پتانسیل صددرصد خود را به اجرا می‌گذرد. قطعا در همه جای زمین ما صد نیستیم. باید كار كنیم تا ضعف‌های مان را برطرف سازیم.

دایی در واكنش به سوال خبرنگاری مبنی بر تعطیل شدن بازی‌های سپاهان به دلیل حضور برخی بازیكنانش در تیم امید و هم‌زمانی اولین بازی این تیم پس از تعطیلات با رویارویی با پرسپولیس گفت: در فوتبال ما هزار اتفاق می‌افتد. از اینكه بازی‌های یك تیم تعطیل می‌شود راضی نیستم. اگر ما می‌خواهیم در المپیك آسیایی موفق شویم و مدال بگیریم، باید كل لیگ را تعطیل كنیم. در مسابقه‌های غرب آسیا كه همه كشورها با تیم‌های دوم‌شان حاضر شدند، لیگ را تعطیل كردند و با تیم اول‌مان به این رقابت‌ها رفتیم. حال برای بازی‌های آسیایی كه خودشان از اول می‌گویند به دنبال مدال هستیم، لیگ را تعطیل نكردند.

دایی با انتقاد از مسوولان فوتبال در ایران گفت: اینكه در مسابقه‌های گوانگ‌جو هم به دنبال مدال هستیم هم غلط است. چرا كه المپیك جهانی لندن 10پله بالاتر از این بازی‌ها خواهد بود. بنابراین مدال آن مسابقه‌ها باید برای ما ارزش داشته باشد و طوری برنامه‌ریزی كنیم كه در مسابقه‌های مقدماتی المپیك لندن موفق باشیم. متاسفانه ما فقط نوك دماغ‌مان را می‌بینیم و تصمیمات مقطعی می‌گیریم.

وی ادامه داد: روند فوتبال ما را می‌بینید كه با این برنامه‌ریزی‌ها سیر نزولی داشته و به قهقرا می‌رود. تصمیمات ما نه برای آینده فوتبال ما خوب است و نه باعث نتیجه‌گیری در حال می‌شود و این به دلیل انتخاب‌های غلط ما در برنامه‌ریزی‌هاست. می‌بینید كه تیم‌های نوجوانان و جوانان ما در مرحله مقدماتی مسابقه‌های قهرمانی آسیا حذف شدند. ما باید سیاست‌ها را در ورزش كشورمان درست كنیم. اگر به دنبال ساختارسازی هستیم باید تصمیمات كلان بگیریم و نتیجه‌گرایی در مدت كوتاه نباید برای ما مهم باشد. كما اینكه آن را هم نمی‌گیریم.

دایی از اظهار نظر درباره شرایط تیم بزرگسالان خودداری كرد و گفت: درباره‌ی اوضاع این تیم صحبت نمی‌كنم و به عنوان یك ایرانی فقط آرزو می‌كنم در جام ملت‌ها موفق باشد.

دایی حضور پرسپولیس در تورنمنت چهار جانبه تركیه را قطعی ندانست و گفت: با توجه به صحبت‌های انجام شده، برای تصمیم‌گیری‌های نهایی منتظر پاسخ شركت برگزار كننده این تورنمنت هستیم. در این تورنمنت‌ تیم‌های اینتراخت فرانكفورت و كلن از آلمان، پرسپولیس از ایران و تیمی از لیگ برتر تركیه حضور دارند. فكر می‌كنم حضور ما تیم ما در این رقابت‌ها بهترین موقعیت است تا پرسپولیس برای برگزاری نیم فصل دوم بازی‌های لیگ و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شود.

دایی درباره‌ی احتمال برگشت شیث رضایی به تركیب پرسپولیس با توجه به روند نتیجه‌گیری این تیم، خاطرنشان كرد: نتایج پرسپولیس در این مسائل تعیین كننده نیست. همیشه صلاح تیم را به مصلحت‌های شخصی ترجیح می‌دهم. بگذارید مشكلات خانواده‌ام را خودم حل كنم چرا كه بهتر آن‌ها را می‌دانم. بگذارید پرسپولیس در آرامش به كارش ادامه دهد. شاید بیرون از فضای فوتبال هر كاری از دستم برآید برای شیث انجام دهم اما در پرسپولیس منفعت تیم را در نظر می‌گیرم.

دایی همچنین در مقابل دوربین تلویریون گفت: اول از همه بگویم كه اصلا فكر نمی كردم روزی مقابل دوست سابقم قرار بگیرم و احساس خاصی دارم كه نمی دانم چگونه بگویم. به هر حال فوتبال همین است.

دایی ادامه داد: خدا را شكر می كنم كه بازی را بردیم و سه امتیاز را به دست آوردیم چرا كه به امتیازهای این بازی نیاز مبرمی داشتیم. در نیمه‌ی اول استیل آذین بهتر از ما بازی كرد و سایه‌ای از پرسپولیس در زمین را دیدیم. خوش شانس بودیم كه گل نخوردیم، اما در نیمه‌ی دوم با توجه به این كه بازی استیل آذین را آنالیز كرده بودیم، می دانستیم این تیم كم می آورد. با صحبت‌هایی كه بین دو نیمه كردیم و جابه جایی ها كه انجام دادیم، توانستیم در نیمه‌ی دوم بازی قابل قبولی ارائه دهیم و به حریف اصلا فرصت ندادیم و چند فرصت خوب هم به دست آوردیم كه خوشبختانه به گل رسیدیم. فكر می كنم با توجه به بازی خوبی كه در نیمه‌ی دوم ارائه دادیم حق ما بود كه بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

دایی درباره‌ی تشویق هواداران گفت: آنها از آغاز بازی ما را به حركت رو به جلو تشویق كردند و فشاری روی ما نبود. تشویق‌های آنان موثر واقع شد، با آن كه در نیمه‌ی اول خوب بازی نكردیم، دلم روشن بود كه بازی را می بریم. در آغاز نیمه دوم تلاش كردیم و بازی را دست گرفتیم اما با پاس‌هایی بدی كه می دادیم، فرصت‌ها از دست می رفت. اما می دانستیم فوتبال 90 دقیقه است و خدا را شكر می كنم كه بازی را بردیم.

سرمربی پرسپولیس درباره‌ی جایگاه پرسپولیس در پایان فصل گفت: همان ابتدا كه تیم را بستیم هدفمان قهرمانی بود. می خواهیم در دو جام قهرمان شویم. پرسپولیس این پتانسیل را دارد و بازیكنان اگر به خودباوری برسند، می توانیم این كار بزرگ را انجام دهیم.

دایی در پایان درباره‌ی قضاوت تركی و تیم داوری گفت: از داور راضی نبودم، سوت‌هایی زد، خطاهایی گرفت و كارت‌هایی داد كه درست نبود. فكر می كنم امروز كمی بیش از اندازه سلیقه‌ای سوت زد. البته در نتیجه‌ی بازی تاثیرگذار نبود و در یكی دو صحنه هم به سود ما سوت زد. اما فكر می كنم اخطار علی عسگری اشتباه بود.درباره وبلاگ
سلام دوست عزیز به وبلاگ خودتون خوش امدید . تو این وبلاگ هر چی بخواهید پیدا میشه . فقط خوب بگردید.
Iranbloglist.comوبلاگ برتر را انتخاب کنید.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
دوست عزیز نظرت راجب وبلاگ چیه
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه

 

گالری عکس
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

قالب وبلاگ

پیامک عاشقانه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات